• Dostawa

0,00 zł Odbiór osobisty

Zamówione produkty moższesz odebrać w naszych punktach sprzedaży:

Punkt sprzedaży Zalesie 10A, 63-505 Doruchów

Punkt sprzedaży Marszałki 62, 63-520 Grabów nad Prosną.

Prosimy o kontakt przed palnowanym przyjazdem po odbiór zamówionego towaru.


14,99 zł Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Za pośrednictwem Paczkomatów InPost możesz odebrać towar o wartości do 5000 zł brutto. Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomatów dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg.

W przypadku zamówienia kilku produktów o wadze większej niż 25 kg towary zostaną wysłane w kilku przesyłkach w zależności od wagi zamówienia.

Cena za dostawę kilku przesyłek to wielokrotność ceny podstawowej np. 2 przesyłki x 10,99 zł.


18,00 zł Przesyłka kurierska - przedpłata

Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru). Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Waga do 30 kg.

W przypadku zamówienia kilku produktów o wadze większej niż 30 kg towary zostaną wysłane w kilku przesyłkach w zależności od wagi zamówienia. 

Cena za dostawę kilku przesyłek to wielokrotność ceny podstawowej np. 2 przesyłki x 14,99 zł.


20,00 zł Przesyłka kurierska - za pobraniem

Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru). Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Waga do 30 kg.

W przypadku zamówienia kilku produktów o wadze większej niż 30 kg towary zostaną wysłane w kilku przesyłkach w zależności od wagi zamówienia.

Cena za dostawę kilku przesyłek to wielokrotność ceny podstawowej np. 2 przesyłki x 17,99 zł.


Przesyłka paletowa DHL - przedpłata

  • 180zł - waga od 270,10kg do 350kg
  • 200zł - waga od 350,10kg do 750kg
  • 220zł - waga 750,10 do 950kg

Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru). Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.


x zł Wycena indywidualna

Przy większych zamówieniach dostawę wyceniamy indywidualnie.

 

  • Sklep zamknięty