• Kategorie
  • Parametry
  • Żywienie Bydła

Brak produktów do wyświetlenia

Dostarczanie bydłu niezbędnych składników spożywczych, zwłaszcza krowom mlecznym w okresie laktacji oraz cielętom, jest naprawdę sporym wyzwaniem. To od sposobu żywienia zależy zdrowie całego stada. Dlatego większość hodowców wspomaga się koncentratami, pełnoporcjowymi mieszankami oraz premiksami.

Można je zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Oferujemy ponadto dodatki paszowe dla bydła, które pozwalają zachować wysokie tempo wzrostu i stymulować prawidłowy rozwój.

Specjalistyczne produkty od liderów w branży dodatków paszowych dla bydła

Aby zapewnić naszym klientom dostęp do produktów najlepszych w swojej klasie, zdecydowaliśmy się na pozyskiwanie artykułów spożywczych dla bydła od zaufanych producentów. To starannie wyselekcjonowane firmy, od lat zajmujące się produkcją:

  • pasz,
  • mieszanek,
  • lizawek solnych,
  • preparatów zakwaszających,
  • preparatów mlekozastępczych

i wielu innych rodzajów dodatków.

Żywienie bydła za pomocą produktów marki LNB czy Piast to sprawdzony sposób na utrzymywanie żywego inwentarza w zdrowiu. Wszystkie sprowadzane przez nas artykuły posiadają odpowiednie certyfikaty. Dzięki temu zyskuje się pewność, że żywienie krów mlecznych oraz pozostałych zwierząt będzie przebiegać bez zakłóceń. Prezentowane produkty cieszą się dużą popularnością wśród hodowców.

Sposób karmienia przy żywieniu bydła

Produkty posiadają rozbudowane opisy, które zawierają informacje o składzie, zakresie zastosowania, przeznaczeniu i sposobach użytkowania. Klienci mogą w ten sposób zaznajomić się z produktem przeznaczonym do żywienia bydła jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie. Szczególną uwagę zwracamy na sposoby użytkowania oraz ewentualne przeciwwskazania.

Forma i opakowanie produktów do żywienia krów mlecznych

Udostępniane artykuły służące żywieniu krów mlecznych, cieląt i pozostałego bydła przybierają różne formy. Najczęściej są to granulaty. Przyswajają się bardzo łatwo, zapewniając bydłu szybki oraz odpowiedni wzrost. Posiadają też probiotyki wspomagające trawienie. Oprócz tego posiadamy produkty w formie sypkiej czy koncentratu. Jako dodatki paszowe dla bydła sprawdzają się znakomicie. Można je zamawiać w opakowaniach od 1 kg do nawet 25 kg.

Korzystna oferta dodatków paszowych dla bydła

Dbamy nie tylko o wysoką jakość produktów, ale również o atrakcyjność cenową. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami możemy zaoferować wyjątkowo niskie ceny ich artykułów spożywczych dla krów i cieląt. Wysyłka zamówionych preparatów, mieszanek czy premiksów odbywa się za pomocą kuriera, paczkomatów lub przesyłki paletowej (dla dużych zamówień). Istnieje także możliwość odbioru osobistego, za którą nie pobieramy oczywiście dodatkowych opłat.

Więcej informacji na temat dostawy, cen oraz jakości udostępnianych przez nas artykułów udzielamy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy do zadawania nam pytań. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie wątpliwości. Służymy także profesjonalnym doradztwem, opartym na latach działalności w branży rolniczej.

  • Sklep zamknięty