• Kategorie
  • Parametry
  • Worki do sianokiszonki

Brak produktów do wyświetlenia

Profesjonalne, wytrzymałe worki do sianokiszonki

Oferujemy profesjonalne worki do sianokiszonki od solidnych, sprawdzonych producentów. Wszystkie worki zostały wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów gwarantujących wytrzymałość worków na długi czas. Są bardzo łatwe w użytkowaniu. W asortymencie posiadamy worki dostępne w wielu różnych rozmiarach, pakowane po kilkadziesiąt sztuk. Odpowiednio duże wymiary oraz trwałe materiały sprawiają, że worki nie rozdzierają się przy zakładaniu, a także umożliwiają proste, wygodne oraz – co najważniejsze – szczelne zawiązanie. Pozwalają na łatwe umieszczeniu w nich beli z kiszonką i jej przechowywanie. Proponowane przez nas produkty są znakomitą i przy tym wyjątkowo niedrogą alternatywą dla standardowych metod zakiszania trawy.

Wysoka jakość worków do sianokiszonki

Worki zostały wyprodukowane wyłącznie z oryginalnej, obojętnej fizjologicznie folii LDPE, bez regranulatu. Zawierają natomiast dodatek stabilizatora UV oraz IR, które znacząco wydłużają okres użytkowania worka, pozwalają na jego powtórne wykorzystanie oraz gwarantują prawidłowy przebieg kiszenia, zapewniając optymalne warunki do powstania kiszonki.

Jakimi innymi zaletami charakteryzują się oferowane produkty?

Przede wszystkim:

  • dzięki stabilizatorom UV oraz mlecznej barwie foliowe worki skutecznie chronią zakiszaną masę przed promieniami słonecznymi oraz obniżają jej temperaturę;
  • worki są również odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy silny wiatr;
  • worki charakteryzują się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, np. na przebicie przez twarde łodygi roślin, które mogą znajdować się w kiszonce;
  • dzięki możliwości wielokrotnego użycia, worki te są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

Dlaczego odpowiedni worek do sianokiszonki jest tak ważny?

Sianokiszonka jest podstawą w prawidłowym żywieniu bydła. Ma ona wielki wpływ na zdrowie tych zwierząt. Z tego względu tak ważne jest jej właściwe sporządzenie. Jakość kiszonki w bardzo dużym stopniu zależy od tego, jaki rodzaj worka zostanie wykorzystany do jej wykonania. Należy zdawać sobie sprawę, że nawet najlepiej prowadzona uprawa trawy nie da nam gwarancji doskonałej sianokiszonki. Dlatego dobrze jest maksymalnie zwiększyć szanse na najlepszy możliwy wyrób, stosując dobrej jakości worki foliowe do sianokiszonki.

Nie wymagają one używania owijarki, co zapewnia dodatkowo znaczne oszczędności finansowe. Wyjątkowa szczelność worków pozwalająca na wykluczenie powietrza i światła, umożliwia zapewnienie optymalnych warunków do fermentacji mlekowej kiszonek, przy równoczesnym zachowaniu na długi czas ich substancji odżywczych i witamin.

Szybka dostawa, korzystne ceny

Gwarantujemy konkurencyjne, korzystne ceny oraz szybką dostawę produktów pod dowolny adres. Staramy się jak najdokładniej opisywać nasz asortyment, jednak w przypadku dodatkowych pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji oraz doradzimy w wyborze odpowiedniego wyrobu. Jeśli interesują Państwa artykuły, których aktualnie nie posiadamy na stanie, prosimy o informację. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej sprowadzić dla Państwa wybrany produkt.

  • Sklep zamknięty