• Kategorie
  • Parametry
  • Sznurek rolniczy

Profesjonalny sznurek rolniczy do maszyn

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości sznurek przeznaczony do maszyn rolniczych. Wykonany z najwyższej klasy polipropylenu, gwarantuje dużą solidność i funkcjonalność produktu na długi czas. Oferowane produkty mogą się poszczycić bardzo wysoką wytrzymałością na zerwanie. Są bardzo wydajne i odpowiednio szorstkie. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego stabilizatora, wykazują się również odpornością na promieniowanie ultrafioletowe. Nie zawierają substancji niebezpiecznych. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na gnicie, pleśnienie oraz działanie substancji chemicznych. Są w pełni obojętne chemicznie dla środowiska, dlatego też mogą być stosowane w każdym terenie i z dowolnego rodzaju roślinnością. Nie wpływają w żaden sposób na rośliny, do wiązania których są używane. Można je odwijać z kłębka aż do ostatniego metra. Wszystkie sznurki rolnicze zostały wyprodukowane zgodnie z najnowszymi standardami technicznymi.

Zastosowanie sznurka rolniczego

Znakomita jakość oferowanych przez nas sznurków sprawia, że z powodzeniem mogą być one wykorzystywane w różnorodnych maszynach rolniczych do wiązania siana, zielonki oraz słomy. Sprawdzą się również:

  • w prasach wielkogabarytowych wysokiego stopnia zgniotu,
  • w prasach niskiego stopnia zgniotu oraz snopowiązałkach,
  • w prasach belujących siano, słomę i zielonki,
  • innego rodzaju zastosowaniach, np. do wiązania worków.

Szeroka oferta produktowa

Proponujemy artykuły od renomowanych, sprawdzonych producentów, takich jak Defalin. Rolniczy sznurek jest dostępny w różnych długościach – od 1600 do nawet 4000 metrów w kłębku. W zależności od produktu, może mieć wytrzymałość na zrywanie od 40 do 99 kg, w tym wytrzymałość w węźle wynosi od 22 do aż 54 kg. Waga samego kłębka to natomiast 2-4 kg.

Oferujemy wiele rodzajów sznurków, spośród których na szczególną uwagę zasługują produkty Heros, Heros Jumbo, Tytan i Atlas. Cieszą się one bardzo dobrymi opiniami i dużym powodzeniem wśród klientów.

Dostępny w naszym asortymencie sznurek rolniczy Heros jest przeznaczony przede wszystkim do pras niskiego stopnia zgniotu i snopowiązałek. Odpowiedni stopień naprężenia i zgniotu, który występuje w gotowym produkcie pozwala na zastosowanie najcieńszego ze sznurków o niskiej wytrzymałości na zerwanie. Z kolei sznurek Heros Jumbo stanowi połączenie dwóch standardowych sznurków Heros w jeden kłębek, dzięki czemu dwukrotnie zwiększa się wydajność produktu, a przy tym dwa razy zmniejsza liczbę metrów sznurka niezbędnego do zakupu. Artykuły te są tak skonstruowane, że pomagają skrócić czas pracy przewidziany na wymianę kłębków, co również istotnie wpływa na ekonomiczne oraz komfortowe użytkowanie prasy. Sznurek Tytan oraz Atlas sprawdzą się natomiast w szczególności w prasach zwijających zielonki pod sianokiszonkę o zwiększonej masie oraz w maszynach prasujących słomę o wysokim stopniu zgniotu.

Zapewniamy korzystne ceny dostępnych produktów oraz, w przypadku takiego zapotrzebowania klienta, fachowe doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego artykułu.

  • Sklep zamknięty