• NATURAMIN - PLUS 1l

Symbol: NATURAMIN-PLUS 1L

Płynny koncentrat z alg Ecklonia maxima. Zwiększa plon i polepsza jego jakość przez usprawnienie procesów fizjologicznych w roślinach.

Opakowanie 1L
66.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty 24/7 14
Przesyłka kurierska 18
Przesyłka kurierska pobranie 20
Dostępność Mało
Waga 1.2 kg

Zamówienie telefoniczne: 62 731 55 51

Zostaw telefon

OPIS PRODUKTU

Naturamin®-Plus stymuluje zrównoważony rozwój upraw, podnosi plony i ogranicza skutki stresów biotycznych i abiotycznych. Biostymulację z użyciem Naturaminu®-Plus zalecamy szczególnie, gdy uprawy zużywają dużo energi na wzrost i rozwój plonu oraz gdy są narażone na niekorzystne warunki środowiska - przesadzanie, upał, chłód, uszkodzenia gradowe, silne wiatry, nadmiar lub brak wody, zasolenie gleby, ataki patogenów, fitotoksyczność oraz inne sytuacje stresowe.

 • RODZAJ ŚRODKA: biostymulator
 • UPRAWA: ziemniak, rzepak,zboża, buraki cukrowe, sady, owoce miękkie, warzywa
 • PRZEZNACZENIE: zwiększa aktywność i zdrowotność roślin
 • SUBSTANCJE CZYNNE:auksyny, cytokininy, algniany, brassinosteroidy, gibereliny, florotaniny, poliaminy

WŁAŚCIWOŚCI

 • Aminokwasy promują powstawanie enzymów i syntezę białek, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania fizjologicznego i rozwoju roślin.
 • Rośliny wytwarzają węglowodany w procesie fotosyntezy. Niski ich poziom powoduje karłowatość roślin i w konsekwencji niską wydajność.
 • Chlorofil jest odpowiedzialny za absorpcję energii świetlnej.
 • Glicyna, alanina i kwas glutaminowy, etc., są niezbędnymi metabolitami tworzenia się chlorofilu w tkankach roślinnych. Substancje te podnoszą poziom chlorofilu, co wpływa na zwiększenie poziomu fotosyntezy i uzyskanie zdrowszych roślin o wyższym potencjale produkcyjnym. Naturamin®-Plus zawiera substancje, które są m.in. prekursorami auksyn, induktorów kwiatowych
 • i promotorów wzrostu. L-prolina i kwas glutaminowy są niezbędne w procesie zapylania. Walina, izoleucyna, leucyna są ściśle związane z procesami dojrzewania owoców.
 • Nasza unikalna formuła, bogata w prolinę i serynę, chroni uprawy przed niekorzystnymi skutkami wysokiego stężenia jonów nieorganicznych w wysokich temperaturach, w warunkach zasolenia i braku wody. Stosowanie Naturamin®-Plus pozwala roślinie zaoszczędzić sporo energii! Dzięki dostarczeniu aminokwasów z zewnątrz, roślina może spożytkować energię na inne kluczowe procesy. Nalistny zabieg Naturaminem®-Plus skraca czas regeneracji upraw po niekorzystnych zdarzeniach związanych ze stresem.

DAWKOWANIE

 

 

ZBOŻA

termin: od 3-4 liści

dawka: 1-1,5 l/ha

 


 

RZEPAK

termin: od fazy 4-6 liści

dawka: 1=1,5 l/ha

 


 

ZIEMNIAKI

termin: od zwarcia rzędów

dawka: 1-1,5 l/ha

 


 

BURAKI CUKROWE

termin: od fazy 2-4 par liści

dawka: 1-1,5 l/ha

 


 

SADY

termin: od początku kwitnienia

dawka: 2-3 l/ha

 


 

OWOCE MIĘKKIE

termin: od początku kwitnienia

dawka: 2-3 l/ha

 


 

WARZYWA

termin: po rozsadzie, powschodowo w całym okresie wegetacji

dawka: 2-3 l/ha

 

 


 

 • Sklep zamknięty