• KONCENTRAT NIOSKA G SYPKI

Symbol: 000274

Mieszanka paszowa uzupełniająca do sporządzenia paszy dla kur niosek jaj konsumpcyjnych (chów gospodarski) - powyżej 18 tygodnia życia.

Opakowanie
64.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty 24/7 14
Przesyłka kurierska 18
Przesyłka kurierska pobranie 20
Dostępność Mało
Waga 25 kg

Zamówienie telefoniczne: 62 731 55 51

Zostaw telefon

KONCENTRAT NIOSKA G 
Mieszanka paszowa uzupełniająca do sporządzenia paszy dla kur niosek jaj konsumpcyjnych (chów gospodarski) - powyżej 18 tygodnia życia.

PROGRAM ŻYWIENIA DROBIU PRZYZAGRODOWEGO
Chów drobiu w małych stadach, czyli tzw. chów przyzagrodowy ma w Polsce bardzo długą tradycję i prowadzony jest nadal w wielu gospodarstwach wiejskich oraz na działkach przydomowych. W chowie przyzagrodowym ptaki mają możliwość korzystania z podwórek wiejskich, sadów, ogrodów, łąk, ściernisk oraz nieużytków. Zapewnia to im swobodę ruchu, dostęp do naturalnych żerowisk, świeżego powietrza i promieniowania słonecznego. Dlatego jaja i mięso tzw. wiejskie uchodzą powszechnie w opinii konsumentów za smaczniejsze i zdrowsze, niż wyprodukowane w warunkach chowu fermowego.  Linia pełnoporcjowych pasz gospodarskich Wytwórni Pasz PIAST powstała w oparciu o wysokiej jakości surowce wysokobiałkowe oraz zboża pochodzenia krajowego. Każda pasza ma w swoim składzie optymalne poziomy witamin oraz makro i mikroelementów, co zapewnia prawidłowy rozwój, wzrost i produktywność zwierząt. Program żywienia drobiu przydomowego pozwala na prowadzenie uproszczonego dwufazowego tuczu brojlerów kurzych, indyków, kaczek i gęsi oraz odchowu młodych niosek. Dla kur w okresie nieśności zalecamy skarmianie jednego rodzaju mieszanek pełnoporcjowej Nioska G.

SKŁADNIKI ANALITYCZNE

Białko surowe 33,50%
Oleje i tłuszcze surowe 4,14%
Włókno surowe 4,81% 
Popiół surowy 20,59%
lizyna 2,26%
Metionina 1,06%
Wapń (Ca) 5,82%
Wapń (ekwiwalent fitazy) 0,80%
Fosfor (P) 0,70%
Fosfor (ekwiwalent fitazy) 0,80%
Fosfor (przyswajalny) 0,90%
Sód 0,58%

Producent Piast
Rodzaj Koncentrat
Hodowla Kury
Grupa produkcyjna Nioski
Forma Sypka
  • Sklep zamknięty