• AROX PREPARAT NA NORNICE 100G + 1 SZT

AROX PREPARAT NA NORNICE 100G + 1 SZT

9.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 10.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 10.99
Przesyłka kurierska pobranie 17.99
Przesyłka kurierska 18
Przesyłka paletowa 129.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 62 731 55 51

Zostaw telefon

AROX PREPARAT NA NORNICE 100G + 1 SZT

 

CHARAKTERYSTYKA

  • Gotowa przynęta do użycia w postaci ziarna. Przeznaczona do zwalczania: szczura śniadego, szczura wędrownego, myszy domowej oraz nornika polnego, wewnątrz oraz wokół budynków. Produkt przeznaczony do użytku powszechnego. Działanie produktu rozpoczyna się w ciągu 3 do 21 dni od momentu spożycia przez gryzonia.
  •  Zwalczanie gryzoni może trwać przykładowo od 2 do 5 tygodni, w zależności od nasilenia inwazji. Kolonia gryzoni powinna zostać zwalczona w ciągu 35 dni. W przypadku stwierdzenia obecności gryzoni po tym czasie, należy skonsultować się z wykwalifikowanym pracownikiem deratyzacyjnym. Podczas stosowania produktu należy zbierać martwe gryzonie często i w regularnych odstępach czasu, aby zachować higienę i unikać zjadania gryzoni przez inne zwierzęta.


SKŁAD 

  •  bromadiolon 50 mg/kg (0,0050 %) (nr CAS 28772-56-7)


SPOSÓB UŻYCIA

  • Wyjąć z opakowania stację z kluczykiem oraz preparat w saszetkach.
  • Umieścić “MAKI ZIARNO” w stacji deratyzacyjnej.
  • Ustawić stację w miejscu przebywania lub przemieszczania się gryzoni.


Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Chronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Nie wdychać pyłu. Nie jeść, nie pić ani nie palić podczas używania produktu. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. W przypadku złego samopoczucia zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do – przekazać firmie posiadającej uprawnienia do utylizacji i unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych. Pozwolenie nr: PL/2014/0137/MR Okres ważności: 45 miesięcy od daty produkcji, w temperaturze pokojowej.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.